piatok 20. februára 2015

Usmialo sa....

...dnes na nás slniečko...a už nebolo také zubaté.
Nebola som v práci, pretože Samčo je chorý ale využila som to krásne počasie a už od rána brúsim, farbím....okrem iného aj stoličky na terasu, ktoré som si priniesla zo sobotňajšieho výletu.


 Samozrejme pribudnú k nim ďalšie dve a stôl, ten už mám tiež vyhliadnutý. Jednoduchý, drevený z Ikei, bez úpravy....ja si ho prispôsobím k ostatnému nábytku čo na terase máme.


Bolo príjemné vychutnať si prvú tohtoročnú kávičku na terase.Dúfam, že všade je tak krásne ako u nás, užite si slnečný piatok.
Danka.

10 komentárov:

 1. No Dani...to je krááása...fat nádherné..želám krásny víkend...slniečko aj u nás:)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Vďaka Marcelka...tiež ti prajem slnečný a pohodový víkend :-) D.

   Odstrániť
 2. Danka krasne fotky, a stolicky uplna nadhera ;-)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Danka, toto sú krásne stoličky, som zvedavá aj na stolík :). To naukladané drevo za nimi nemá chybu :), je to super dekorácia.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ...veru aj mne sa drevo páči ako dekorácia :-) ...myslela som na teba, keď som farbila tieto stoličky...sú prestriekané na bielo z úplne tmavo tmavo hnedých...a nebrúsila som ich :-) D.

   Odstrániť
  2. to vážne? a koľko vrstiev si dávala? vyzerajú perfektne :) mm stále oponuje, že to bude lepiť...:(

   Odstrániť
  3. toto sú dve vrstvy...ale dala by som ešte tretiu, lebo niekde vidím také tiene...ale táto farba nelepí, je úplne hladká a rýchlo schne :-) D.

   Odstrániť
  4. ďakujem Danka, snáď sa mi podarí ho presvedčiť :), mám toho ešte toľko, čo chcem meniť (asi tak ako ty :)), že neviem kedy to všetko stihnem :-D, možno raz v dôchodku.....:-D

   Odstrániť
  5. ...tak ti prajem pevné nervy pri presviedčaní...:-D a radosť z každej uskutočnenej zmeny :-) D.

   Odstrániť