piatok 21. októbra 2016

V posledných rokoch.....

...som si zvykla na krásnu teplú jeseň...no táto sa prirútila bez varovania so všetkým čo k nej patrí...vietor, dážď, zima...no nič... počasiu nerozkážeme a tak si užívame chladné večery doma pri sviečkach a ohníku :-)


...najviac mi v týchto dňoch chýba záhrada, ale zato mám viac času na varenie a vypekanie, čo oceňuje celý zvyšok rodiny :-D...a samozrejme na upratovanie, dekorovanie a všetko ostatné, čo som počas záhradkárskej sezóny zanedbávala...


...a tak Vám ponúkam pohľad do našej jesenne ladenej obývačky a v hlave spriadam plán ako si v zime vytvorím interiérovú záhradku ( a keď to zistí môj muž určite ma vysťahuje :-D :-D)Prajem Vám krásny víkend, mal by byť slnečný, tak verím že predpoveď nesklame...ja ho určite strávim v záhrade, ktorá je pre mňa nekonečný zdroj energie...tak si budem robiť zásoby na zimu :-)
...a možno sa mi podarí nafotiť jesennú terasu na ďalší príspevok...

Danka.

17 komentárov:

 1. Dani,
  máte moc pěkné bydlení,moc se mi u Vás líbí.Obývák i kuchyňka má obrovské kouzlo a vyzařuje pohodu.U Vás se musí cítit každý určitě dobře.Přeji pěkný víkend.
  Renča

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Dani, krasne. Moc se mi libi vselijake detaily, treba lampa nad jidelnim stolem a ta bedynka!!! Moc pekne, at plany se zahradou vyjdou, taky bych rada ven, jen ted u nas 2 stupne:-(. M.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Vaše kuchyň je nádherná. Dřevo, cihle, přírodní tóny. Tak to mám ráda. Všude spoustu krásných detailů.
  Jarka

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Danko, krásné to máš doma. Hodně dřeva, to se mi líbí. Bedýnka je skvělá!!! Ivana

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Danko, krásné to máš doma. Hodně dřeva, to se mi líbí. Bedýnka je skvělá!!! Ivana

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Krásny víkend Dankaa...a uži si to...

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Danko máš nádherný domov!Ráda k vám chodím na návštěvu tady i na instagramu:-)Krásné dny přeji a moc se těším na další příspěvek.Věra

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Danko, u tebe je krásně, originální bydlení :-)
  U nás dneska opét prší , tak jsem vyrazila do Prahy na thajskou masáž a na výstavu Henri Rousseau. Teď se chystám do teplíčka na to kafíčko. Hezký den. Eva

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Danko, nádhera...můj šálek kávy...krása. Věrka

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Dani,
  jak ti rozumím. Po očku sleduji jak venku opadává a žloutne listí a raduji se z tepla domova. Více se uklízí, více se peče a už se těším na Vánoce a na tvoji zahrádku :)

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Pravdupovediac v poslednom čase sa bojim chodiť k tebe komentovať...tak sa zahanbím...neviem čo robím zle...u tebe sa ženičkám páči... tiež tehla, koža....určite to nie je zdobnosťou...to vieš, že cit máme rovnaký a páči sa mi u teba vždy:-)
  O tej interiérovej záhradke rozmýšľam stále, ale zase by som chcela, čo sa asi nikomu nebude páčiť: kovový sivý nábytok na terasy z IKEA:vitríny, skrinky, police atď.

  OdpovedaťOdstrániť
 12. Dani je to u vás tak kouzelné :). Hned bych si dala kávu a k němu mufin :)
  Pěknou neděli :) Martina

  OdpovedaťOdstrániť
 13. Moc příjemné to máš doma Danko. A na tu interiérovou zahrádku jsem zvědavá, doufám, že se prosím pochlubíš až bude...
  Krásné podzimní dny:)
  Andrea

  OdpovedaťOdstrániť
 14. Dani, u tebe je tak krásně !!!!! Marki

  OdpovedaťOdstrániť
 15. Ahoj Danka,ako vidím, v jedálni ti pribudla nová tabuľa...krása..si úžasná..pozdravujem Miša

  OdpovedaťOdstrániť
 16. Danka, velmi sa mi u teba paci ♥♥♥ Alexandra

  OdpovedaťOdstrániť
 17. Danka, mate to doma nadherne...take utulne...sikulka :-)

  OdpovedaťOdstrániť