piatok 8. mája 2015

Zahájili sme....

...grilovaciu sezónu.
Hoci nie sme žiadni grilmaniaci, niekoľkokrát za sezónu urobíme deťom radosť a niečo si na našom mini 
grile upečieme :-)
Dnešný deň bol  na prvú tohtoročnú grilovačku ako stvorený.


..najväčší hladoš :-)
...ešteže nám svokra poslala parené buchty...čakanie na "mäsko" bolo s predjedlom prijateľnejšie :-)


Ale aby to nevyzeralo, že sme len jedli, pili, hodovali....tu je fotodokumentácia našej dnešnej dôležitej 
práce :-)
Minulý rok nám vyschli dve krásne veľké vŕby...dosť sme to s mužom prežívali, sadili sme ich prvú jar čo sme bývali v našom domčeku, čakali sme prvé dieťa...no jednoducho sme k nim mali vytvorený vzťah... ale nedalo sa nič robiť, suché kmene išli minulý víkend von a dnes sme zasadili tieto maličké vŕbičky...tak im želám, aby sa im u nás páčilo a rýchlo vyrástli :-)

...naši chlapci šikovní.......my máme za sebou veľmi príjemný deň a Vám želám ešte krásny zbytok predĺženého víkendu...aj keď mne by sa páčilo, keby každý víkend trval tri dni :-)
Danka.

5 komentárov:

 1. Rozkošné :)...grilovcí kútik....deti ,najmä to malé zalekvárované :)...vrbičky....tieto stromčeky mám rada...jednu zachránenú vrbku mám na dvore,pred 3 rokmi bola iba zošuverená vetvička :)
  ...a kamienky,ja by som všetko len vysypávala kamienkami,môj muž rozumie -štrkopiesok na betónovanie,ktorý potom hneď použije...on je taký kameňožrút...stale by len betónoval,chcela by som túto zvrátenosť premeniť na tú krásu Café Fara Mikulov,kde sú na betóne,všade len cementové stierky :):):)
  Krásny jarný čas ,prajem :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ..oprava ! nie je zalekvárikované,to sú prstíky,stratila som okule :)...,ale je jasne koho myslím :)

   Odstrániť
 2. Danka, určite sa im bude dariť...ale máte tam ešte veľkú vŕbu, že?Inak koľko bývate v domčeku, ak sa smiem opýtať...

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ...áno je tam ešte jedna vŕba...my sme pôvodne zasadili tri a táto jedna nám zostala...našťastie :-) všetky boli takéto obrovské a robili nám super chládok na dvore...škoda ich :-( ...na jeseň bude trinásť rokov čo sme sa nasťahovali :-) pá D.

   Odstrániť
 3. Tak ste si to riadne uzili... skoda tych vrb, nastastie vam nove narastu dost rychlo. Prajem este pekny zvysok dna ♥ Alexandra

  OdpovedaťOdstrániť